Po — Pá: 09-22 hod.
So: Zavřeno | Ne: 17-22 hod.
Kodaňská 61B/45
101 00   Praha 10
Vršovice
tel.: +420 222 945 627
mobil: +420 777 001 792
e-mail: info@sportcentrum10.cz

ZumbAtomic junior je Zumba cvičení speciálně upravené pro děti – děvčata i chlapce ve věku od 8 do 12 let. Obsahuje prvky stylů jako je hip-hop, reggaeton a pop. Vede děti k základním konceptům jako je koordinace, disciplína, sebevědomí a týmová spolupráce. Navíc se u Zumbatomicu děti skvěle zabaví.
Dětský program vznikl v roce 2008. Největší zásluha na tomto programu patří zumba instruktorce ZES (zumba education specialist) Gine Grant a samozřejmě i Betu Perezovi, zakladateli Zumba fitness. Cílem Zumbatomic je rozvinout zdravý životní styl dětí a včlenit fitness jako přirozenou součást dětských životů. Nejen jako lekci, kterou navštěvují jednou týdně. Zatímco je cvičení vskutku velmi důležitým prvkem vývoje každého dítěte, Zumbatomic rovněž zvažuje i ostatní aspekty jejich rozvoje.
V našem Sportcentru vede lekce certifikovaná instruktorka Bára Grusová

Cvičení maminek s dětmi má vliv na správný vývoj kostry miminka, jeho svalů a v neposlední řadě napomáhá ke správnému držení těla. Během něj si dítě procvičuje jemnou a hrubou motoriku, rozvíjí se u něj poznávací procesy, učí se orientovat v prostoru. Pohyby dítěte se díky cvičení stávají koordinovanější a ladnější. Maminky se učí v průběhu cvičení správnou manipulaci s malým dítětem. Toto cvičení je vhodné pro děti již od 3 měsíců (po prvním očkování Hexavakcínou) a lekce jsou u nás rozděleny do kategorií děti lezoucí a děti ležící.

Kravmaga pro děti je určena dívkám i chlapcům a má za cíl naučit je jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru a respekt.
Je to obranný systém s dynamickým programem, který učí děti reálné sebeobraně v přátelské atmosféře, kde se naučí, jak se ochránit za různých okolností. Tyto situace jsou simulovány formou hry. Cvičení je zaměřeno na pohybové dovednosti, rovnováhu, reakční čas, vytrvalost, reflexy a techniky sebeobrany.
Pozornost je věnována prevenci agresivity a rozpoznávání nebezpečných situací. Program je kreativní, přemýšlivý a navržen tak, aby děti mohly vidět svůj pokrok a být hrdé na svůj růst.
U nejmladších dětí je náplní převážně hra, která pomáhá s koordinací, celkovou pohyblivostí a obratností. Během učení jsou hry opatrně protkány pokyny a principy, jež pomohou řešit ohrožující situace. Se vzrůstajícím věkem se více soustředíme na sebeobranné techniky.

25.12.2017

Vánoční otevírací doba:

Mezi svátky až do 1.1.2017 je naše ...
aktuální informace
Všechna cvičení pro děti a seniory z Prahy 10 jsou realizovány ve spolupráci s MČ Praha 10 ZDARMA.
SPORT CENTRUM 10  ©  2010—2017  |  design: Agentura HERA  |  html: bady  |  php: Nauti.X