Po — Pá: 09-22 hod.
So: Zavřeno | Ne: 17-22 hod.
Kodaňská 61B/45
101 00   Praha 10
Vršovice
tel.: +420 222 945 627
mobil: +420 777 001 792
e-mail: info@sportcentrum10.cz

Rush Your Body

Jde o formu tréninku spojujícího posilování těla jednoduchými cviky při vyšších počtech opakování a při vyšší tepové frekvenci, jde tedy o spojení kardio-tréninku s rozvojem vytrvalostní síly a tedy zasahujícímu do rýsování zatěžovaných tělesných partií.

Trénink začíná zahřívací částí při sérii jednoduchých koordinačních cviků, prováděných na časový interval ve vyšší intenzitě. Po zahřívací části následuje důkladné dynamické protažení organismu.

Hlavní část hodiny je sestavena ze série posilovacích cviků, prováděných v časovém intervalu s krátkými přestávkami na změnu cviku, či změnu cvičebních pomůcek. Jednotlivé cviky jsou za sebou seřazeny tak, aby se zatěžovalo celé tělo a procvičilo se co nejvíce jeho partií. Každý jednotlivý cvik se provádí po celou dobu daného intervalu s intenzitou, která je pro cvičícího jedince optimální a tempo je tedy individuálně nastavitelné, nezávislé na tempu ostatních cvičících nebo například jednotlivým dobám při hudbě, jako je tomu při různých formách aerobiku. Většinu cviků lze i modifikovat do jednodušší verze pro méně zdatné jedince.

Po celé sérii cviků následuje přestávka na občerstvení nápoji.

Série cviků se opakuje 2-3x, podle množství cviků v sérii a délky intervalů.

V závěrečné části tréninku se snižuje postupně tepová frekvence, ještě se zpravidla zařazuje cvičení na břišní svalstvo, ale především je tato část věnována protažení zatěžovaného pohybového aparátu a zklidnění celého organismu.

25.12.2017

Vánoční otevírací doba:

Mezi svátky až do 1.1.2017 je naše ...
aktuální informace
Všechna cvičení pro děti a seniory z Prahy 10 jsou realizovány ve spolupráci s MČ Praha 10 ZDARMA.
SPORT CENTRUM 10  ©  2010—2017  |  design: Agentura HERA  |  html: bady  |  php: Nauti.X